facebook

SEO Çalışması Danışmanlığı

SEO Nedir

SEO Nedir

SEO’nun açılımı ‘‘Arama Motoru Optimizasyonu’’ dur. Fakat, bu açıklama Türkiye’deki kullanıcılar açısından yeterli ve anlaşılır değildir. Bir websitesinin arama motorların görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırmak için yapılan bütün çalışmaların toplamına SEO denir.


 

VİDEO: SEO’nun açıklaması

SEO’da yenimisiniz ? O zaman sizin için işi kolaylaştıracağına inandığım videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

 

Sizinle paylaştığımız video Searchengineland tarafından hazırlanmıştır, Türkçe’ye uyarlayarak sizin açınızdan konunun daha iyi anlaşılmasını sağlamaya çalıştık.


 

Yeni Başlayanlar İçin Daha Fazla Öneri

SEO‘nu öğrenmek isteyenler için daha önce yayınladığımız içerikler, başlıklar halinde incelendiğinde kafa karışıklığında meydan vermeden yardımcı olacaktır.

Genal anlamda burada sıraladığımız yazılar yardımcı olacaktır. Bunların dışında, E-Ticaret SEO önerilerini detaylı ele aldığım makaleyi inceleyebilirsiniz, aynı şekilde Kaliteli SEO Çalışması nasıl olmalıdır diye merak ediyorsanız makaleyi inceleyebilirsiniz.

SEO’nun bir parçası olan backlink ve backlink paketleri hakkında bilgi alabilir, Sosyal Medya SEO ilişkisi ve aralarındaki etkileşimi ilgili haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca SEO blog katgorisinden SEO çalışmaları hakkında yayınladığımız yazıları takip edebilirsiniz.

Bütün bunların dışında, SEO ile ilgili sorularınızı çekinmeden buradan bize ulaşarak yöneltebilirsiniz.