Künye

Künye2019-10-26T09:55:57+00:00

İmtiyaz Sahibi / Grantee : Ersin Tezcan
Firma Ünvanı : SEOndex Dijital Pazarlama L.T.D.
Ersin Tezcan: tezcan.ersin@seondex.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
 Okan Yücel
E-posta adresi: okan.yucel@seondex.com

Haber Editörleri / News Editors
Hüseyin Yazıcıoğu :  h.yazicioglu@seondex.com : https://www.linkedin.com/in/hüseyin-y-49aa0a102/
Cem Apakgün +akapgun.cem : https://www.linkedin.com/in/cem-apakgün-1669a312/
Erkan Erdem + e.erdem@seondex.com : https://www.facebook.com/erkan.erdem.980967

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Erkan Erdem + e.erdem@seondex.com : https://www.facebook.com/erkan.erdem.980967

Mali Müşavir / Financial Advisor
Levent Şişman  levent.sisman@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Şemsi Dak   av.s.dak@seondex.com

Reklam / Advertise
Okan Yücel
E-posta adresi (reklam@seondex.com)

Barındırma / Hosting
Güzel Hosting: GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.
Ticaret Sicil No: 74678-5

İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1
Ataşehir / İSTANBUL

Yazılım / Software
Wodpress – Avada

İletişim / Contact

İnkılap Mahallesi, Yaprak Sk. No 4/B, 34776 Ümraniye/İstanbul

0216 631 86 80

info@seondex.com

YASAL UYARI: seondex.com tüm yayıncılık hakları saklıdır. Site içi derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde seondex.com’a aittir. Yayınlanmış olan tüm içerikler 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında korumada bulunmaktadır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. seondex.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

seondex.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili seondex.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on seondex.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on seondex.comare opened on a new page. seondex.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.