facebook

SEO Çalışması Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

Arama motorları,  hangi sektöre hitap ederse etsin, sadece kaliteli ve faydalı web sitelerine değer verirler ve desteklerler. Kaliteli bir web sitesi oluşturmak ancak uzun soluklu ve sürekli SEO çalışmalarıyla mümkündür. Son yıllarda Arama Motorları kendi algoritmalar’ında yaptıkları güncellemelerin sonuçlarına baktığımızda, kelitesiz web sitelerine artık İnternet Dünyası’nda  hayat hakkı tanınmadığını görüyoruz. Algoritmalardaki güncellemeler sadece özgünlüğe değil, özgünlük değerine de önem veriyor.

SeondeX ekibi olarak, klasik SEO çalışmaları dışında, bütün arama motorları tarafından desteklenecek değerler oluşturmaya çalışıyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki Google ürün pazarlamayı değil, marka oluşturmayı destekler.

SEO hizmetlerimiz, sitenin ve içeriğin semantik çekirdeğinin oluşturulması temelinde yapılır. Latent Semantic Indexing içeriği ile otoriter yerli ve yabancı sitelerden backlink alınarak sitenizin ilgili anahtar kelimelerde hızla yükselmesi ve uzun süre ilk sıralarda kalması hedeflenir.

 

SEO Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin :

E-Mail: ersin(at)ersintezcan.com

Tel: 216.631.31.22

GSM: 0537.609.53.88

10.11.2013 tarihinden itibaren backlink hizmetlerimiz süresiz olarak kaldırılmıştır.