Biz Kimiz

Seondex internette işinizi büyütmeye yardımcı olmak için İstanbul’da kurulmuş SEO ajansıdır.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinerek arama motor optimizasyonu yetkinliğimizi öğrenebilir,

neden bizimle çalışmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Biz Kimiz2018-11-10T20:03:22+00:00

Seondex yılların deneyimine dayanan dijital pazarlama ajansıdır.

B

iz kimiz?

2007 yılından beri dijital pazarlama dünyasının içinde bulunan ve onlarca yerli, yabancı firmanın SEO, Sosyal Medya, Dijital pazarlama projelerini yöneten ekip tarafından 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Seondex ekibi olarak SEO’ın tamamen analiz, takip ve raporlamadan ibaret olduğunu başarılı, SEO sonuçları alma noktasında en büyük gücün tecrübe olduğuna inanıyoruz.

Misyonumuz: Seondex dijital pazarlama sektörüne sadece ticari kaygılarla bakmaz aynı zamanda SEO hakkında farkındalık yaratarak hem müşterilerine SEO hakkında doğru bilgilere vererek eğitir hem de SEO uzmanı olmak isteyenlere veya kendi sitesi için yetecek kadar SEO yapmayı öğrenmek isteyenlere yardımcı olmayı hedefler.

Seondex her müşterisine, birey ve firma ayrımı yapmaksızın en üst düzeyde hizmet verir. Bizimle çalışmaya başlamadan önce müşterilerimiz detaylı şekilde SEO hizmeti almak istedikleri sektör hakkında bilgilendirilir anlaşma sonrası gerekli görüldüğünde firmanın web sitesi ile ilgilenen çalışanlarına SEO etiğimi verilir.

Bu misyon doğrultusunda Seondex’in uzman ekibi Seondex Resmi Blog kısmında güncel, faydalı, güvenilir, başarısı kanıtlanmış SEO teknikleri paylaşır.

Vizyon: Seondex SEO ajansı sektördeki bütün ajansları ve hizmet alan firmaları çözüm ortağı olarak görür ve misyonuna hizmet edecek her türlü işbirliğine açıktır.

Yaklaşım: Gerek çözüm ortaklarımıza gerekse müşterilerimize karşı proje yönetimi ve raporlamada şeffaf, açık, anlaşılır ve hızlı bilgi akışı sunarız. Böylece çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı kazan kazan işbirliği oluştururuz.

Seondex Ekibi

Yaşlı, genç, zeki ve hızlı ekibimiz

Ersin Tezcan
Ersin TezcanSEO Uzmanı & Kurucu
Seondex kurucusu Ersin Tezcan 12 yıldır orta ve küçük ölçekli yabancı ve yerli firmalara yönelik SEO, Dijital Pazarlama stratejileri geliştirmektedir.
Okan Yücel
Okan YücelTeknik SEO
2012 yılından beri 100 den fazla web sitesinin teknik SEO sorunlarını çözen Okan aynı zamanda SEO Uyumlu Site kurulumu yapar.
Aylin Yılmaz
Aylin YılmazGoogle Adwords Uzmanı
Dijital pazarla ekibimizde 5 yıldır adwords reklamlarını yöneten Aylin, maliteyi düşürerek dönüşümü arttırma konusunda tecrübelidir.

Bize Katılmak İstemez Misiniz?

Seondex dijital pazarlama ajansına katılmak için ofise gelmenize gerek yok, üniversite mezunu olmanıza da, SEO’nu bilmenize de gerek yok, zeki ve hızlı olmanız yeterli… ben buyum diyorsanız çekinmeden iletişime geçin.

Lütfen İnceleyin

Bize Katılmak İstemez Misiniz?

Seondex dijital pazarlama ajansına katılmak için ofise gelmenize gerek yok, üniversite mezunu olmanıza da, SEO’nu bilmenize de gerek yok, zeki ve hızlı olmanız yeterli… ben buyum diyorsanız çekinmeden iletişime geçin.

Lütfen İnceleyin

Dönüşümü arttırarak cironuzu katlayın

Uzman ekibimiz ile çekinmeden iletişime geçin.

İletişime Geçin